Medarbetare

Peter Karlsson

VD, strategier, ledarskap, creative, copy, PR och projektledning

peter.karlsson@norkay.se
023-70 22 311, 070-69 88 231

Johan Westergren

Formgivning, UX, foto och film

johan.westergren@norkay.se
023-70 22 312, 073-236 66 65

Per Eriksson Pax

Creative direction, art direction

per.eriksson@norkay.se
023-70 22 307, 070-310 42 80

Daniel Magnusson

Byråchef, projektledning

daniel.magnusson@norkay.se
023-70 22 304, 070-433 14 70

Erika Hellström

Art direction

erika.hellstrom@norkay.se
023-70 22 303, 072-350 03 33

Lowe Angmo

Projektledning, strategi sociala medier

lowe.angmo@norkay.se
023-70 22 310, 070-593 13 10

Sanna Andersson

Praktik, grafisk formgivning

sanna.andersson@norkay.se

Doglas

Byråhund

info@norkay.se
023-70 22 300